fbpx
Cześć!
Nazywamy się Mariusz i Monika. Będzie nam miło, gdy będziecie się do nas zwracać po imieniu. Jesteśmy parą szczęśliwych ludzi, którzy są potwierdzeniem tezy, że przeciwieństwa się przyciągają. Mieszkamy kilka kilometrów od Katowic z małą Mają i labradorem Neo. Lubimy wspólne wycieczki rowerowe, lody rzemieślnicze, włoską kawę oraz dobre seriale kryminalne. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Specjalizujemy się w fotografowaniu pięknych momentów Waszego życia i dla nas to najlepszy zawód na świecie. Wykonujemy naturalne i pełne emocji reportaże oraz lekkie i piękne sesje w plenerze. Nasze zdjęcia to inwestycja. Z każdym rokiem sami uzmysłowicie sobie jak rośnie ich wartość. Najczęściej pracujemy we dwoje na terenie południowej Polski. Obecnie zapraszamy Was do rezerwowania terminów na sezon 2019/20.

Cel
Poszukujemy naturalności i emocji takich jak uśmiechy, łzy, radość i dobra zabawa. Dopełnieniem są zdjęcia portretowe, krajobrazu i detalu. Namawiamy również nasze pary podczas wesela do wykonywania prostych zdjęć pamiątkowych z najbliższymi, to świetna pamiątka. Nasze sesje powstają w bliskim kontakcie z naturą, uwielbiamy leśne klimaty, jeziorka, łąki, skałki, pola. Z dala od zgiełku. Cenimy najwyższą jakość naszych produktów.

Publikacje:

>Rustykalne boho<
>Rezydencja Luxury<

Przeczytaj opinie o nas:

badge_green_pl


Fotografia ślubna Katowice, Kraków, Częstochowa, Bielsko-biała, Fotograf Katowice, Dwoje fotografów Katowice, Zdjęcia ślubne Katowice, Fotograf na ślub Katowice.